Polcar – wygodne, bezpieczne busy do Monachium

0
3261
Polcar – wygodne, bezpieczne busy do Monachium

Z Lublina do Monachium jest mniej więcej 1200 km, które lądem pokonamy w kilkanaście godzin. Można to zrobić wygodnie i bezpiecznie, korzystając z oferty lubelskiej firmy Polcar.

Specjalność ”busy Monachium”

Rodzinna firma Polcar to bardzo doświadczony, licencjonowany przewoźnik międzynarodowy, obecny na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w przewozie osób na trasie Lublin-Monachium i okolice oraz Monachium-Lublin. Busy do Monachium są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, którzy chcą zwiedzić piękną stolicę Bawarii, odwiedzić rodzinę i znajomych, jadą do Niemiec do pracy, jak i biur pracy, które muszą wysłać do Monachium znalezionych dla niemieckiego klienta pracowników.

Polcar + busy Monachium = wygoda

Firmę Polcar od początku istnienia cechuje wielka dbałość o zaspokojenie potrzeb klienta. W przypadku transportu międzynarodowego osób na tak duży dystans, jaki dzieli Lublin od Monachium, kluczową kwestią jest wygoda pasażera. Busy do Monachium z logo Polcaru to nowoczesne auta marki Mercedes Benz, które są regularnie monitorowane i poddawane przeglądom technicznym. Najstarszy pojazd jeżdżący w lubelskiej firmie ma cztery lata! Każdy ma wygodne, regulowane siedzenia, ogrzewanie oraz klimatyzację.

Polcar + busy Monachium = bezpieczeństwo

Podróż busami firmy Polcar z Lublina do Monachium i z powrotem jest bezpieczna nie tylko dlatego, że we flocie są nowoczesne auta marki Mercedes Benz, aczkolwiek nie można bagatelizować tego czynnika. Dużo ważniejsze jednak jest to, kto siedzi za kierownicą.

Polcar szczyci się tym, że pracują dla niego najwyższej klasy kierowcy, z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowym przewozie osób. Każdy z kierowców posiada aktualne badania lekarskie. Kierowcy Polcaru mogą również pochwalić się wieloma ukończonymi szkoleniami zawodowymi, podnoszącymi kwalifikację. Służą radą, pomocą, opinią. Doskonale wiedzą, jak zachować się w sytuacjach trudnych, stresujących.

Co jeszcze od Polcaru?

Busy z Lublina do Monachium i z powrotem, nie wyczerpują oczywiście oferty firmy Polcar. Oferuje ona także wynajęcie busów z kierowcą i przewóz na terenie całej Polski oraz za granicą. Także ta część oferty Polcaru skierowana jest do klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych, firm i instytucji. Można wynająć busa z kierowcą, aby pojechać na ważne wydarzenie sportowe, na uroczystość rodzinną albo po prostu na wycieczkę. Firmy mogą skorzystać z pojazdów i kierowców Polcaru do przewozu osób na stałych trasach. Służą też dowozem na ważne wydarzenia firmowe albo wyjazdy integracyjne.

Polcar ma we flocie busy ośmioosobowe oraz 16-osobowe. Każdy pojazd jest nowoczesny, posiada pasy bezpieczeństwa, regulowane siedzenia, klimatyzację oraz przestrzeń bagażową. Na życzenie klienta istnieje możliwość podpięcia przyczepy.

Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Polcaru, minimum dwa dni przed wyjazdem. Na dzień przed wyjazdem rezerwację trzeba potwierdzić elektronicznie, inaczej zostanie anulowana. Więcej szczegółów przedstawiono na stronie http://www.polcarbus.com/trasa-polska-niemcy.html

[Głosów:4    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ