Wakacje z Harrym Potterem

0
2638
Wakacje z Harrym Potterem

Harry Potter to postać niezwykłego chłopca, czarodzieja wykreowana przez brytyjską pisarkę J.K. Rowling. Jest on znany na całym świecie. Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli pokochali go oraz jego dwójkę przyjaciół tj. Hermionę Granger oraz Rona Weasley. Za co? Otóż każdy z nich jest całkiem różny, jednak na swój sposób wyjątkowy. Razem tworzą paczkę przyjaciół oraz niezawodny zespół.

Harry, Hermiona oraz Ronn stanowią pewnego rodzaju przykład. Pokazują jak ważna w życiu jest przyjaźń, wiedza, determinacja, lojalność, szczerość. Czytelnicy pokochali te postaci za prawdziwość. Każdy fan tej powieści marzy o takiej wielkiej przyjaźni. Znaleźć ją można często wśród innych czytelników tej powieści. Obecnie realizowane są różne zloty wielbicieli Harrego Pottera. One kierowane zwykle są do młodzieży. Na Polskim rynku dostępne są obozy z Harrym Potterem.

Obozy z Harrym Potterem realizowane są głównie w lecie w różnych lokalizacjach. Obóz kierowany jest do młodszej grupy wiekowej czyli do dzieci w wieku 8-13 lat. W sezonie letnim prawdziwym hitem okazał się Harry Potter Camp w Hartowcu, czyli w regionie Warmii i Mazur. Lokalizacja ta z pewnością przypadła do gustu zarówno rodzicom, jak dzieciom ze względu na malownicze położenie ośrodka na samym jeziorem. Cisza, czyste powietrze i zapierające dech w piersiach widoki – oto właśnie chodzi w wakacje! W sezonie letnim 2020 Harry Potter Camp po raz kolejny będzie realizowany między innymi w Hartowcu.

Obozy z Harrym Potterem charakteryzują się bogatym programem. W części tematycznej znajdują się bloki zajęciowe poświęcone stricte tematyce świata magii tak jak np. tworzenie czarodziejskich kapeluszy, zaczarowanych różdżek, uroczych zgredków, herbów domu magii czy też niepowtarzalnych amuletów. Uczestnicy obozu z Harrym Potterem uczą się między innymi tajemnego pisma, ziołologii, sztuki rozwiązywania konfliktów, postaw mowy ciała i wielu innych. Jest to naprawdę ciekawy obóz.

Obozy z Harrym Potterem będą idealne dla wszystkich aktywnych dzieci. To tutaj czeka na nie cały wachlarz różnych gier i zabaw! Wiele z nich oczywiście wiąże się z Harrym Potterem tak jak siatoczary, turnieje zaczarowanego ping-ponga, magiczne biegi na czas. Najwięcej frajdy przynosi ulubiona gra ze świata Harrego Pottera czyli Quidditch! To nic innego jak gra miotłami na owalnym boisku zaczarowaną piłką. Świetna zabawa gwarantowana!

Oprócz tych zaczarowanych zabaw na obozie z Harrym Potterem w Hartowcu czekają  kąpiele w jeziorze, plażowanie, gra terenowa, rozgrywki sportowe, baloniada, karaoke, dyskoteka, ognisko i wiele więcej. Wszystko to co niezbędne jest do zrealizowania udanych i niezapomnianych wakacji!

Obozy z Harrym Potterem gwarantują mnóstwo wrażeń. Niezależnie od lokalizacji, obozowicze biorą udział w wycieczkach. Na obozie z Harrym Potterem w Hartowcu dzieci odwiedzą Grunwald, a także spróbują swoich sił w parku linowym. Ta ostatnia atrakcja to niezła dawka adrenaliny!

Obozy z Harrym Potterem to świetny sposób na spędzenie wakacji zwłaszcza dla małego fana Harrego Pottera . Mnóstwo zajęć związanych ze szkołą magii w towarzystwie rówieśników o podobnych upodobania to jest właśnie to! Organizatorzy dbają o bezpieczeństwo obozowiczów oraz zapewniają im najbardziej lubiane oraz coraz to nowsze atrakcje, tak, aby nikt nie zaznał nudy.

Obozy z Harrym Potterem to ogromna dawka zabawy! Taki wyjazd to niepowtarzalna przygoda podczas której można się wiele nauczyć oraz nawiązać niezwykłe przyjaźnie, kto wie może tak niezwykłe jak w przypadku Harrego, Hermiony i Ronna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ