Najwyższej klasy buty trekkingowe Ecco Ulterra Mid!

0
452585
Najwyższej klasy buty trekkingowe Ecco Ulterra Mid!

Obuwie Ecco Ulterra Mid to wyjątkowa propozycja dla mężczyzn, których pasje związane są z aktywnym spędzaniem czasu w górach. Zaawansowane technologicznie buty outdoorowe świetnie nadają się do długich pieszych wypraw w trudnych warunkach klimatycznych i terenowych oraz wspinaczki. Sprawdzają się również bez zarzutu jako buty zimowe. Idealne na górski szczyt i do miasta! Ich liczne zalety potwierdzają zadowoleni użytkownicy.

Precyzyjne wykonanie

Buty trekkingowe Ecco Ulterra Mid mają cholewkę o podwyższonej odporności, która stworzona została z wysokogatunkowego tworzywa, jakim jest naturalna skóra nubukowa Yaka. Charakteryzuje ją ponadprzeciętna twardość, wytrzymałość oraz grubość. Reszta buta stanowi mieszankę specjalnego materiału tekstylnego. But posiada oddychającą wkładkę, co jest istotne dla komfortu stóp w czasie wykonywania różnych czynności. Poliuretanowa podeszwa nadaje się do każdego rodzaju powierzchni: szczególnie mokrych i śliskich lecz również gładkich i chropowatych. Zapewnia jej to pełną uniwersalność i bezbłędne dostosowanie do panujących w czasie podróży warunków. Obuwie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby było jednocześnie lekkie oraz stabilne.

Innowacja z klasą

Sportowe buty męskie Ecco Ulterra Mid łączą w sobie działanie licznych imponujących technologii, stworzonych z myślą o najbardziej wymagających podróżnikach.

Technologia podeszw DIP (Direct Injection Process/Production) wykorzystuje specjalną metodę, której głównym celem jest zapewnienie niezawodności oraz stu procentowej wodoszczelności. Pozwala także na różnorodność kształtu formy podeszwy oraz jej różnokolorowość. Poliuretan jest popularnym tworzywem, odznacza się lekkością oraz elastycznością. Pełni także funkcje amortyzacji wszelkich wstrząsów. Jest wyjątkowo odporny na ścieranie. Dzięki niemu buty mają małą wagę.

Technologia Hydromax dotyczy skóry – to dodatkowe zabezpieczenie przed wilgocią. Skutecznie osłania stopy przed negatywnym działaniem śniegu i deszczu. Połączenie trwałości z wysokim poziomem przepuszczalności powietrza. Wnętrze buta zachowuje ciepło potrzebne w wypadku wystąpienia niskich temperatur.

Technologia Receptor dba o harmonizację, płynność trzech podstawowych faz kroków. Dzięki niej chodzenie staje się “lekkie” i wymaga jak najmniejszego wysiłku mięśni nóg. Przy okazji, zwiększa ona stabilność. Poruszanie staje się dynamiczne. Od teraz można pozwolić sobie na prawdziwą miękkość kroku i zachować całkowitą naturalność ruchów, bez poczucia niepotrzebnego, krępującego wręcz usztywnienia stóp, co jest niestety powszechne wśród innych opcji dostępnych na rynku.

Warto zwrócić również uwagę na estetyczny wygląd obuwia. Atrakcyjne wizualnie buty Ecco Ulterra Mid powstały pod wpływem spotkania klasyki z nowoczesną stylizacją. Dostępne są w kombinacji różnych kolorów, a każda z nich ma w sobie ponadczasową elegancję w oryginalnym sportowym stylu.

Nie trzeba dodawać nic więcej, aby przekonać się o praktycznych właściwościach butów Ecco Ulterra Mid. Ich wysoka jakość mówi sama za siebie i budzi zaufanie posiadaczy. Panowie, osiągajcie każdy ambitny cel razem z butami, które nigdy Was nie zawiodą, nawet w najtrudniejszych górskich sytuacjach. Z wielu powodów, śmiało można je nazwać męskimi butami do zadań specjalnych.

Więcej informacji o tym oryginalnym produkcie znajdziesz na stronie górskiego sklepu internetowego e-Sporting.

[Głosów:3    Średnia:4.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ