Potrzebujesz relaksu, rehabilitacji, odnowy biologicznej? Zapraszamy w góry!

0
2697
Potrzebujesz relaksu, rehabilitacji, odnowy biologicznej? Zapraszamy w góry!

Nic tak nie sprzyja zdrowiu, jak czyste powietrze, zapierające dech w piersiach widoki i otoczenie, które pozwala oderwać się od codziennych obowiązków i nareszcie efektywnie odpocząć. W Polsce znajduje się wiele miejsc, które spełniają te kryteria, jednak trudno znaleźć choć jedno, które mogłoby pod tym względem konkurować z okolicami Zakopanego i Tatrami. Jednym z najciekawszych obiektów wypoczynkowych w tym regionie jest bez wątpienia Hotel Kopieniec.
kopieniec2
Dlaczego właściwie ten hotel spa w górach jest wyjątkowy? Chodzi tu nie tylko o bardzo wysoki standard i piękne widoki za oknem, ale również o personel. Goście hotelu mogą liczyć na pomoc doświadczonego i niezwykle kompetentnego zespołu, na czele którego stoi jeden z największych specjalistów od medical spa w całym kraju – Rafał Kot, były fizjoterapeuta reprezentacji Polski w skokach narciarskich.
kopieniec3
Hotel oferuje swoim gościom bardzo długą listę zabiegów medycznych i masaży. Wszystkie przeprowadzane są profesjonalnie, przez specjalistów najwyższej klasy, z wykorzystaniem najlepszego sprzętu. Kompetencja pracowników, szeroka oferta i doświadczenie – oto cechy, dzięki którym Hotel Kopieniec można uznać za jedno z najlepszych w Polsce miejsc do rehabilitacji. Szukasz masażu? Hydroterapii? Kinezyterapii? Fizykoterapii? Nasz ośrodek jest w stanie Ci to zapewnić.
kopieniec4
Jednym z największych atutów hotelu jest jego lokalizacja. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię przede wszystkim aktywny wypoczynek, czy rehabilitacja, Zakopane znajduje się zaledwie o 3 km od hotelu, a centrum Zakopanego – o 10, jest to więc doskonała baza wypadowa do wycieczek.
kopieniec5
Jednocześnie hotel spa Kopieniec wyróżnia się na tle konkurencji niezwykle gustownym wystrojem i rzadko spotykanym standardem, który został potwierdzony poprzez przyznanie mu aż 4 gwiazdek. Odwiedzający to miejsce goście opuszczają hotel wypoczęci, zrelaksowani i ze znacznie lepszym samopoczuciem, a znaczna ich część wraca tu wielokrotnie.
kopieniec6
Mimo najwyższej jakości usług oferowanych przez Hotel Kopieniec, ceny zabiegów znajdują się na bardzo atrakcyjnym poziomie, o czym możesz przekonać się odwiedzając stronę http://www.kopieniec.pl/fizjo-med/cennik-zabiegow. Wszystkie znajdujące się na liście usługi są dostępne przez cały rok, co więcej goście hotelu i pacjenci zespołu Rafała Kota mogą liczyć na bezpłatne konsultacje, dzięki którym możliwy stanie się optymalny dobór metod leczenia. Cennik zabiegów znajduje się na stronie http://www.kopieniec.pl/fizjo-med/cennik-zabiegow Niezależnie od tego, kim jesteś z zawodu, w jakim jesteś wieku i z jakiego rodzaju dolegliwościami się zmagasz – Hotel Kopieniec zaprasza!

[Głosów:3    Średnia:4.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ